
Weathered White Washed Gray Wood Bookcase By Homeroots - 347189
The Whittier Series Is A decorative Rustic Style Wooden Mirror Or It Can Be Used As A Tray. Now ThatS Versatile.
Specifications
| Product Category: | Bookcases |
| Product Dimensions: | 78 H x 14 W x 24 D |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Weathered White & Washed Gray |
| Product Style: | Cottage |
| Product Assembly: | N |
| Product Shipping: | LTL |
| Product SKU: | 347189 |
| Product UPC: | 4512839709826 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Gray Wood Bookcase |
| White Washed Gray Wood Bookcase |
| Washed Gray Wood Bookcase |
| 14 24 78 Weathered White |
| Weathered White Washed Gray Wood |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,045.33
-65%$1,045.33
$365.87More Images


Weathered White Washed Gray Wood Bookcase By Homeroots - 347189
The Whittier Series Is A decorative Rustic Style Wooden Mirror Or It Can Be Used As A Tray. Now ThatS Versatile.
Specifications
| Product Category: | Bookcases |
| Product Dimensions: | 78 H x 14 W x 24 D |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Weathered White & Washed Gray |
| Product Style: | Cottage |
| Product Assembly: | N |
| Product Shipping: | LTL |
| Product SKU: | 347189 |
| Product UPC: | 4512839709826 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Gray Wood Bookcase |
| White Washed Gray Wood Bookcase |
| Washed Gray Wood Bookcase |
| 14 24 78 Weathered White |
| Weathered White Washed Gray Wood |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Whittier Series Is A decorative Rustic Style Wooden Mirror Or It Can Be Used As A Tray. Now ThatS Versatile.
Specifications
| Product Category: | Bookcases |
| Product Dimensions: | 78 H x 14 W x 24 D |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Weathered White & Washed Gray |
| Product Style: | Cottage |
| Product Assembly: | N |
| Product Shipping: | LTL |
| Product SKU: | 347189 |
| Product UPC: | 4512839709826 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Gray Wood Bookcase |
| White Washed Gray Wood Bookcase |
| Washed Gray Wood Bookcase |
| 14 24 78 Weathered White |
| Weathered White Washed Gray Wood |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























