
Weathered Gray Woven Faux Wood Rectangular Mirror By Homeroots
Update your home with the gorgeous Weathered Gray Woven Faux Wood Rectangular Mirror. A beautiful contemporary piece that adds a stunning touch to any room. With its intricate woven cut pattern, it will instantly bring charm, warmth, and texture to your space. The super trendy soft gray color allows it to blend in seamlessly into your home decor style. 35" x 23" x 1"
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 23" W x 1" D |
| Product Color: | Gray |
| Product Finish: | Weathered Gray |
| Product Material: | Polystyrene |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401215 |
| Product UPC: | 808230095304 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $221.94
-65%$221.94
$77.68More Images



Weathered Gray Woven Faux Wood Rectangular Mirror By Homeroots
Update your home with the gorgeous Weathered Gray Woven Faux Wood Rectangular Mirror. A beautiful contemporary piece that adds a stunning touch to any room. With its intricate woven cut pattern, it will instantly bring charm, warmth, and texture to your space. The super trendy soft gray color allows it to blend in seamlessly into your home decor style. 35" x 23" x 1"
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 23" W x 1" D |
| Product Color: | Gray |
| Product Finish: | Weathered Gray |
| Product Material: | Polystyrene |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401215 |
| Product UPC: | 808230095304 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Update your home with the gorgeous Weathered Gray Woven Faux Wood Rectangular Mirror. A beautiful contemporary piece that adds a stunning touch to any room. With its intricate woven cut pattern, it will instantly bring charm, warmth, and texture to your space. The super trendy soft gray color allows it to blend in seamlessly into your home decor style. 35" x 23" x 1"
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 23" W x 1" D |
| Product Color: | Gray |
| Product Finish: | Weathered Gray |
| Product Material: | Polystyrene |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401215 |
| Product UPC: | 808230095304 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























