
Wall Play Parasol, Black, Set Of 10 By Gold Leaf Design Group
Specifications
| Product Dimensions: | 2.7"OD x 2.3"H & 1.25"OD x 1.5"H + 1"L screw |
| Product Color: | Black |
| Minimum Quantity: | 10 |
| Product Material: | Resin |
| Product Finish : | Matte |
| Product Weight: | 0.15 lb |
| Product SKU: | 37876-B |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Wall Play Parasol, Black, Set Of 10 By Gold Leaf Design Group
Specifications
| Product Dimensions: | 2.7"OD x 2.3"H & 1.25"OD x 1.5"H + 1"L screw |
| Product Color: | Black |
| Minimum Quantity: | 10 |
| Product Material: | Resin |
| Product Finish : | Matte |
| Product Weight: | 0.15 lb |
| Product SKU: | 37876-B |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Product Dimensions: | 2.7"OD x 2.3"H & 1.25"OD x 1.5"H + 1"L screw |
| Product Color: | Black |
| Minimum Quantity: | 10 |
| Product Material: | Resin |
| Product Finish : | Matte |
| Product Weight: | 0.15 lb |
| Product SKU: | 37876-B |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























