
Wall Play Cubical Cream/Lt Gre Set Of 10 By Gold Leaf Design Group
Specifications
| Product Dimensions: | 3.7"OD + 4.4"H + 1" screw |
| Product Color: | White |
| Minimum Quantity: | 10 |
| Product Material: | Resin |
| Product Finish : | Matte |
| Product Weight: | 0.1 lb |
| Product SKU: | 37824-W |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $203.00
-65%$203.00
$71.05More Images



Wall Play Cubical Cream/Lt Gre Set Of 10 By Gold Leaf Design Group
Specifications
| Product Dimensions: | 3.7"OD + 4.4"H + 1" screw |
| Product Color: | White |
| Minimum Quantity: | 10 |
| Product Material: | Resin |
| Product Finish : | Matte |
| Product Weight: | 0.1 lb |
| Product SKU: | 37824-W |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Product Dimensions: | 3.7"OD + 4.4"H + 1" screw |
| Product Color: | White |
| Minimum Quantity: | 10 |
| Product Material: | Resin |
| Product Finish : | Matte |
| Product Weight: | 0.1 lb |
| Product SKU: | 37824-W |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























