
Vintage Look Red Surfboard Wall Art By Homeroots
Surf's Up with this fun Wall Art that features vibrant colors printed on a high quality wood panel. The distressed finish and graphics give this piece a one-of-a-kind vintage feel. Invisible mount and hardware on the back make it easy to hang vertically or horizontally. Perfect for any decor! 18" x 1" x 76"
Specifications
| Product Dimensions: | 76" H x 18" W x 1" D |
| Product Color: | Red |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 370396 |
| Product UPC: | 4512839463261 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Vintage Look Red Surfboard Wall Art By Homeroots
Surf's Up with this fun Wall Art that features vibrant colors printed on a high quality wood panel. The distressed finish and graphics give this piece a one-of-a-kind vintage feel. Invisible mount and hardware on the back make it easy to hang vertically or horizontally. Perfect for any decor! 18" x 1" x 76"
Specifications
| Product Dimensions: | 76" H x 18" W x 1" D |
| Product Color: | Red |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 370396 |
| Product UPC: | 4512839463261 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Surf's Up with this fun Wall Art that features vibrant colors printed on a high quality wood panel. The distressed finish and graphics give this piece a one-of-a-kind vintage feel. Invisible mount and hardware on the back make it easy to hang vertically or horizontally. Perfect for any decor! 18" x 1" x 76"
Specifications
| Product Dimensions: | 76" H x 18" W x 1" D |
| Product Color: | Red |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 370396 |
| Product UPC: | 4512839463261 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























