
Vintage London Double Decker Key Organizer By Homeroots
Charming and eye-catching, the Vintage London Double Decker Key Organizer features a replica of London's famous double-decker bus and a replica of a phone booth. It has three hangers for organizing your keys and a super convenient bottle opener. It is a great practical gift. 15'' x 16.5'' x 4.5"
Specifications
| Product Dimensions: | 15" H x 16.5" W x 4.5" D |
| Product Color: | Multi-Color |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401183 |
| Product UPC: | 808230094987 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images






Vintage London Double Decker Key Organizer By Homeroots
Charming and eye-catching, the Vintage London Double Decker Key Organizer features a replica of London's famous double-decker bus and a replica of a phone booth. It has three hangers for organizing your keys and a super convenient bottle opener. It is a great practical gift. 15'' x 16.5'' x 4.5"
Specifications
| Product Dimensions: | 15" H x 16.5" W x 4.5" D |
| Product Color: | Multi-Color |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401183 |
| Product UPC: | 808230094987 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Charming and eye-catching, the Vintage London Double Decker Key Organizer features a replica of London's famous double-decker bus and a replica of a phone booth. It has three hangers for organizing your keys and a super convenient bottle opener. It is a great practical gift. 15'' x 16.5'' x 4.5"
Specifications
| Product Dimensions: | 15" H x 16.5" W x 4.5" D |
| Product Color: | Multi-Color |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401183 |
| Product UPC: | 808230094987 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























