
Vintage Curved Gray Wall Mirror By Homeroots
This Vintage Curved Gray Wall Mirror is the perfect way to add some brightness and design to any space in your home. The frame of the mirror is made from metal and has a vintage gray finish on it. The mirror in the middle has the same curved shape as the frame and creates wonderful symphony with the gray color as well. You can use this mirror anywhere in your home and really elevate the space without taking up any floor space at all. 24" H x 14.25" W x 1.25" D
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 14.25" W x 1.25" D |
| Product Color: | Gray |
| Product Finish: | Gray |
| Product Material: | Steel |
| Product Style: | Farmhouse |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 399693 |
| Product UPC: | 808230080096 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $88.10
-65%$88.10
$30.83More Images













Vintage Curved Gray Wall Mirror By Homeroots
This Vintage Curved Gray Wall Mirror is the perfect way to add some brightness and design to any space in your home. The frame of the mirror is made from metal and has a vintage gray finish on it. The mirror in the middle has the same curved shape as the frame and creates wonderful symphony with the gray color as well. You can use this mirror anywhere in your home and really elevate the space without taking up any floor space at all. 24" H x 14.25" W x 1.25" D
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 14.25" W x 1.25" D |
| Product Color: | Gray |
| Product Finish: | Gray |
| Product Material: | Steel |
| Product Style: | Farmhouse |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 399693 |
| Product UPC: | 808230080096 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This Vintage Curved Gray Wall Mirror is the perfect way to add some brightness and design to any space in your home. The frame of the mirror is made from metal and has a vintage gray finish on it. The mirror in the middle has the same curved shape as the frame and creates wonderful symphony with the gray color as well. You can use this mirror anywhere in your home and really elevate the space without taking up any floor space at all. 24" H x 14.25" W x 1.25" D
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 14.25" W x 1.25" D |
| Product Color: | Gray |
| Product Finish: | Gray |
| Product Material: | Steel |
| Product Style: | Farmhouse |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 399693 |
| Product UPC: | 808230080096 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























