
Transitional Wooden Two Drawer Setup Nightstand With Bar Handles, White By Benzara
This simple and elegant nightstand has a wooden construction and comes with a bar shaped metal handles for the pull-out drawers. It has an open platform top with straight legs which adds to the simplicity of the furniture.
Specifications
| Product Dimensions: | 24.37 H x 21.65 W x 15.35 L |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | White |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM213351 |
| Product UPC: | 192551416338 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Comes as a single unit |
| Wooden construction |
| 2 drawer setup |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $685.87
-65%$685.87
$240.05More Images




Transitional Wooden Two Drawer Setup Nightstand With Bar Handles, White By Benzara
This simple and elegant nightstand has a wooden construction and comes with a bar shaped metal handles for the pull-out drawers. It has an open platform top with straight legs which adds to the simplicity of the furniture.
Specifications
| Product Dimensions: | 24.37 H x 21.65 W x 15.35 L |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | White |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM213351 |
| Product UPC: | 192551416338 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Comes as a single unit |
| Wooden construction |
| 2 drawer setup |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This simple and elegant nightstand has a wooden construction and comes with a bar shaped metal handles for the pull-out drawers. It has an open platform top with straight legs which adds to the simplicity of the furniture.
Specifications
| Product Dimensions: | 24.37 H x 21.65 W x 15.35 L |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | White |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM213351 |
| Product UPC: | 192551416338 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Comes as a single unit |
| Wooden construction |
| 2 drawer setup |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























