
Tobacco Wood Nightstand By Homeroots
This nightstand has the perfect combination of traditional style with a classic look. Add this nightstand to any bed side to keep your necessities close by and organized. Some Assembly Required.
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 26 H x 18 W x 28 D |
| Product Material: | Wood |
| Frame Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Brown |
| Finish: | Tobacco |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347067 |
| Product UPC: | 4512839708317 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 26 Tobacco Wood Nightstand |
| Tobacco Wood Nightstand |
| 28 26 Tobacco Wood Nightstand |
| 26 Tobacco Wood |
| 18 28 26 Tobacco Wood |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $758.71
-65%$758.71
$265.55More Images

Tobacco Wood Nightstand By Homeroots
This nightstand has the perfect combination of traditional style with a classic look. Add this nightstand to any bed side to keep your necessities close by and organized. Some Assembly Required.
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 26 H x 18 W x 28 D |
| Product Material: | Wood |
| Frame Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Brown |
| Finish: | Tobacco |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347067 |
| Product UPC: | 4512839708317 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 26 Tobacco Wood Nightstand |
| Tobacco Wood Nightstand |
| 28 26 Tobacco Wood Nightstand |
| 26 Tobacco Wood |
| 18 28 26 Tobacco Wood |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This nightstand has the perfect combination of traditional style with a classic look. Add this nightstand to any bed side to keep your necessities close by and organized. Some Assembly Required.
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 26 H x 18 W x 28 D |
| Product Material: | Wood |
| Frame Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Brown |
| Finish: | Tobacco |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347067 |
| Product UPC: | 4512839708317 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 26 Tobacco Wood Nightstand |
| Tobacco Wood Nightstand |
| 28 26 Tobacco Wood Nightstand |
| 26 Tobacco Wood |
| 18 28 26 Tobacco Wood |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























