
Tmph Bike Bar By Homeroots
Our chic option for your bar area is this motorcycle wine bar. The product features a mini area for wine, space for stemware, a wine rack shelves for adequate storage. It made of mango wood and metal constructed in antique style. Green color is used to give it a befitting finish to match almost any setting.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 17in W x 89in D x 40in H |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Antiqued |
| Product Color: | Green |
| Shape: | Free form |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512839433035 |
| Product SKU: | 374323 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 86 40 Tmph Bike Bar |
| 40 Tmph Bike Bar |
| 22 86 40 Tmph Bike |
| Tmph Bike Bar |
| 86 40 Tmph Bike |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,542.10
-65%$1,542.10
$539.73More Images






Tmph Bike Bar By Homeroots
Our chic option for your bar area is this motorcycle wine bar. The product features a mini area for wine, space for stemware, a wine rack shelves for adequate storage. It made of mango wood and metal constructed in antique style. Green color is used to give it a befitting finish to match almost any setting.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 17in W x 89in D x 40in H |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Antiqued |
| Product Color: | Green |
| Shape: | Free form |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512839433035 |
| Product SKU: | 374323 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 86 40 Tmph Bike Bar |
| 40 Tmph Bike Bar |
| 22 86 40 Tmph Bike |
| Tmph Bike Bar |
| 86 40 Tmph Bike |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Our chic option for your bar area is this motorcycle wine bar. The product features a mini area for wine, space for stemware, a wine rack shelves for adequate storage. It made of mango wood and metal constructed in antique style. Green color is used to give it a befitting finish to match almost any setting.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 17in W x 89in D x 40in H |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Antiqued |
| Product Color: | Green |
| Shape: | Free form |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512839433035 |
| Product SKU: | 374323 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 86 40 Tmph Bike Bar |
| 40 Tmph Bike Bar |
| 22 86 40 Tmph Bike |
| Tmph Bike Bar |
| 86 40 Tmph Bike |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























