
Three Piece Rattan Framed Floral Wall Art By Kalalou
Hang this three-dimensional three-piece woven frame with metal flower detail in your entryway, porch, or office space. This neutral yet interesting piece adds a touch of floral decor to any wall. Coordinate it with metal sculptures or make it the statement piece for a bare wall.
Specifications
| Product Type: | Wall Décor |
| Product Dimension: | 31" L x 2.5" W x 23.5" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Rattan/Metal |
| Product Finish: | Natural |
| Product Theme: | Boho |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CVY1419 |
| Product UPC: | 841628194821 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $217.95
-65%$217.95
$76.28More Images

Three Piece Rattan Framed Floral Wall Art By Kalalou
Hang this three-dimensional three-piece woven frame with metal flower detail in your entryway, porch, or office space. This neutral yet interesting piece adds a touch of floral decor to any wall. Coordinate it with metal sculptures or make it the statement piece for a bare wall.
Specifications
| Product Type: | Wall Décor |
| Product Dimension: | 31" L x 2.5" W x 23.5" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Rattan/Metal |
| Product Finish: | Natural |
| Product Theme: | Boho |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CVY1419 |
| Product UPC: | 841628194821 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Hang this three-dimensional three-piece woven frame with metal flower detail in your entryway, porch, or office space. This neutral yet interesting piece adds a touch of floral decor to any wall. Coordinate it with metal sculptures or make it the statement piece for a bare wall.
Specifications
| Product Type: | Wall Décor |
| Product Dimension: | 31" L x 2.5" W x 23.5" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Rattan/Metal |
| Product Finish: | Natural |
| Product Theme: | Boho |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CVY1419 |
| Product UPC: | 841628194821 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























