
Three Blown Glass Bowls On A Driftwood Base By Kalalou
This handmade three-tiered terrarium with multiple levels of wood and glass holds succulents, candles, or collectibles. Enjoy experimenting with filling this unique piece.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 13" L x 11" W x 15" H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Glass/Wood |
| Product Finish: | Natural |
| Product Theme: | Coastal |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | DWA1007 |
| Product UPC: | 841628195033 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $123.95
-65%$123.95
$43.38More Images


Three Blown Glass Bowls On A Driftwood Base By Kalalou
This handmade three-tiered terrarium with multiple levels of wood and glass holds succulents, candles, or collectibles. Enjoy experimenting with filling this unique piece.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 13" L x 11" W x 15" H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Glass/Wood |
| Product Finish: | Natural |
| Product Theme: | Coastal |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | DWA1007 |
| Product UPC: | 841628195033 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This handmade three-tiered terrarium with multiple levels of wood and glass holds succulents, candles, or collectibles. Enjoy experimenting with filling this unique piece.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 13" L x 11" W x 15" H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Glass/Wood |
| Product Finish: | Natural |
| Product Theme: | Coastal |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | DWA1007 |
| Product UPC: | 841628195033 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























