
Tempered and Black Metal Accent Table By Homeroots
This hall console accent table is the perfect way to add contemporary styling to your home. Ideal for entryways, hallways or anywhere you would like to showcase your favorite decorative pieces, this accent table will blend seamlessly with any decor. Feat
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 12in W x 42in D x 32in H |
| Product Material: | Glass, Tempered |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332721 |
| Product UPC: | 4512822774466 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Tempered Black Metal Accent Table |
| Black Metal Accent Table |
| Metal Accent Table |
| 42 32 Tempered Black Metal |
| 32 Tempered Black Metal Accent |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $169.81
-65%$169.81
$59.43More Images




Tempered and Black Metal Accent Table By Homeroots
This hall console accent table is the perfect way to add contemporary styling to your home. Ideal for entryways, hallways or anywhere you would like to showcase your favorite decorative pieces, this accent table will blend seamlessly with any decor. Feat
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 12in W x 42in D x 32in H |
| Product Material: | Glass, Tempered |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332721 |
| Product UPC: | 4512822774466 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Tempered Black Metal Accent Table |
| Black Metal Accent Table |
| Metal Accent Table |
| 42 32 Tempered Black Metal |
| 32 Tempered Black Metal Accent |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This hall console accent table is the perfect way to add contemporary styling to your home. Ideal for entryways, hallways or anywhere you would like to showcase your favorite decorative pieces, this accent table will blend seamlessly with any decor. Feat
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 12in W x 42in D x 32in H |
| Product Material: | Glass, Tempered |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332721 |
| Product UPC: | 4512822774466 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Tempered Black Metal Accent Table |
| Black Metal Accent Table |
| Metal Accent Table |
| 42 32 Tempered Black Metal |
| 32 Tempered Black Metal Accent |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























