
Tambour Wood Shelf By Kalalou
Save space and organize your entry with this intriguing tambour wood shelf. made in India., this double shelf space has room for display or organization. Try one above the bed in the bedroom
Specifications
| Product Dimension: | 29" L x 6.5" W x 12" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRAH1040 |
| Product UPC: | 8416281104108 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 2 Keyhole Hangers. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Tambour Wood Shelf By Kalalou
Save space and organize your entry with this intriguing tambour wood shelf. made in India., this double shelf space has room for display or organization. Try one above the bed in the bedroom
Specifications
| Product Dimension: | 29" L x 6.5" W x 12" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRAH1040 |
| Product UPC: | 8416281104108 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 2 Keyhole Hangers. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Save space and organize your entry with this intriguing tambour wood shelf. made in India., this double shelf space has room for display or organization. Try one above the bed in the bedroom
Specifications
| Product Dimension: | 29" L x 6.5" W x 12" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRAH1040 |
| Product UPC: | 8416281104108 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 2 Keyhole Hangers. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























