
Tabletop Or Mantle Merry Christmas (Min 2) By Kalalou
This metal Merry Christmas sign is the perfect piece to build your Holiday mantle or tablescape and offer a warm greeting to your family and friends.
Specifications
| Product Dimension: | 34" x 2.5" x 6"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Matte |
| Product Color: | Red |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CMN1206K |
| Product UPC: | 841628146677 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $95.95
-65%$95.95
$33.58Tabletop Or Mantle Merry Christmas (Min 2) By Kalalou
This metal Merry Christmas sign is the perfect piece to build your Holiday mantle or tablescape and offer a warm greeting to your family and friends.
Specifications
| Product Dimension: | 34" x 2.5" x 6"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Matte |
| Product Color: | Red |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CMN1206K |
| Product UPC: | 841628146677 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This metal Merry Christmas sign is the perfect piece to build your Holiday mantle or tablescape and offer a warm greeting to your family and friends.
Specifications
| Product Dimension: | 34" x 2.5" x 6"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Matte |
| Product Color: | Red |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CMN1206K |
| Product UPC: | 841628146677 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























