
Table Top Nativity - Antique Brass With Wood Base (Min 2) By Kalalou
Celebrate the reason for the season with this mantle-sized nativity in gold. Made in India, this distressed wood and gold piece has all the major players. It makes a great gift at the holiday, or you can enjoy your own anywhere.
Specifications
| Product Dimension: | 23.5" x 2.5" x 7.5"t |
| Product Material: | Metal/Wood |
| Product Finish: | Antique Brass |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NDE1485K |
| Product UPC: | 8416281100948 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $75.95
-65%$75.95
$26.58More Images

Table Top Nativity - Antique Brass With Wood Base (Min 2) By Kalalou
Celebrate the reason for the season with this mantle-sized nativity in gold. Made in India, this distressed wood and gold piece has all the major players. It makes a great gift at the holiday, or you can enjoy your own anywhere.
Specifications
| Product Dimension: | 23.5" x 2.5" x 7.5"t |
| Product Material: | Metal/Wood |
| Product Finish: | Antique Brass |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NDE1485K |
| Product UPC: | 8416281100948 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Celebrate the reason for the season with this mantle-sized nativity in gold. Made in India, this distressed wood and gold piece has all the major players. It makes a great gift at the holiday, or you can enjoy your own anywhere.
Specifications
| Product Dimension: | 23.5" x 2.5" x 7.5"t |
| Product Material: | Metal/Wood |
| Product Finish: | Antique Brass |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NDE1485K |
| Product UPC: | 8416281100948 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























