
Table Top Christmas Angels - Antique Gold Set Of 3 By Kalalou
Table Top Christmas Angels - Antique Gold Set Of 3 By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | Large: 9" x 5.5" x 17"t Medium: 4.5" x 14"t Small: 4" x 12"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gold |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NNV1185 |
| Product UPC: | 841628199246 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $67.95
-65%$67.95
$23.78More Images



Table Top Christmas Angels - Antique Gold Set Of 3 By Kalalou
Table Top Christmas Angels - Antique Gold Set Of 3 By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | Large: 9" x 5.5" x 17"t Medium: 4.5" x 14"t Small: 4" x 12"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gold |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NNV1185 |
| Product UPC: | 841628199246 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Table Top Christmas Angels - Antique Gold Set Of 3 By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | Large: 9" x 5.5" x 17"t Medium: 4.5" x 14"t Small: 4" x 12"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gold |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NNV1185 |
| Product UPC: | 841628199246 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























