
Stylish Light Blue Musical Clef Glass Sculpture By Homeroots
This Stylish Light Blue Musical Clef Glass Sculpture comes with a nice crystal base that you will love. It's a great glass sculpture of a musical note in dark blue and aqua but can also resemble curling waves or smoke. This creative piece is a beautiful glass sculpture for your home decor. This eye-catching design elevates your room or any space it is positioned. 12" x 5" x 5"
Specifications
| Product Dimensions: | 12" H x 5" W x 5" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 386756 |
| Product UPC: | 4512822836157 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $96.10
-65%$96.10
$33.63More Images

Stylish Light Blue Musical Clef Glass Sculpture By Homeroots
This Stylish Light Blue Musical Clef Glass Sculpture comes with a nice crystal base that you will love. It's a great glass sculpture of a musical note in dark blue and aqua but can also resemble curling waves or smoke. This creative piece is a beautiful glass sculpture for your home decor. This eye-catching design elevates your room or any space it is positioned. 12" x 5" x 5"
Specifications
| Product Dimensions: | 12" H x 5" W x 5" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 386756 |
| Product UPC: | 4512822836157 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This Stylish Light Blue Musical Clef Glass Sculpture comes with a nice crystal base that you will love. It's a great glass sculpture of a musical note in dark blue and aqua but can also resemble curling waves or smoke. This creative piece is a beautiful glass sculpture for your home decor. This eye-catching design elevates your room or any space it is positioned. 12" x 5" x 5"
Specifications
| Product Dimensions: | 12" H x 5" W x 5" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 386756 |
| Product UPC: | 4512822836157 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























