
Stylish Black Television Entertainment Center By Homeroots
Add value and style to your living room with this Stylish Black Particle Board Television Entertainment Center. The high-quality black particle board makes for a strong unit that can withstand the test of time, whilst holding your television screen. Unique and fashionable this black stand will add a modern edge to your room. 71.1" x 38.7" x 14.7"
Specifications
| Product Dimensions: | 71.1" H x 38.7" W x 14.7" D |
| Product Color: | Black |
| Product Material: | Particle Board |
| Product Style: | Modern & Contemporany |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 478446 |
| Product UPC: | 606114646266 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $772.89
-65%$772.89
$270.51More Images


Stylish Black Television Entertainment Center By Homeroots
Add value and style to your living room with this Stylish Black Particle Board Television Entertainment Center. The high-quality black particle board makes for a strong unit that can withstand the test of time, whilst holding your television screen. Unique and fashionable this black stand will add a modern edge to your room. 71.1" x 38.7" x 14.7"
Specifications
| Product Dimensions: | 71.1" H x 38.7" W x 14.7" D |
| Product Color: | Black |
| Product Material: | Particle Board |
| Product Style: | Modern & Contemporany |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 478446 |
| Product UPC: | 606114646266 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add value and style to your living room with this Stylish Black Particle Board Television Entertainment Center. The high-quality black particle board makes for a strong unit that can withstand the test of time, whilst holding your television screen. Unique and fashionable this black stand will add a modern edge to your room. 71.1" x 38.7" x 14.7"
Specifications
| Product Dimensions: | 71.1" H x 38.7" W x 14.7" D |
| Product Color: | Black |
| Product Material: | Particle Board |
| Product Style: | Modern & Contemporany |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 478446 |
| Product UPC: | 606114646266 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























