
Stunning Bright White Led Two Drawer Nightstand By Homeroots
This Stunning Bright White Two Drawer LED nightstand is an exciting and glamorous addition to your bedroom. This bright, white, updated, modern nightstand will surely wow with its sleek and unique LED design and mirror trim accents. There is plenty of storage built in with its two modern style handle-less drawers that are outlined with awesome LED lighting. This desk's beautiful aesthetic provides a fresh, updated element to any bedroom space. 25" H x 17" W x 27" D.
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 25 H x 17 W x 27 D |
| Product Material: | Wood |
| Frame Material: | Solid Manufactured Wood |
| Top Material: | Manufactured Wood |
| Manufactured Wood Type: | MDF |
| Product Color: | White |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 393237 |
| Product UPC: | 808230033818 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Bright White Led Drawer Nightstand |
| Stunning Bright White Led Drawer |
| White Led Drawer Nightstand |
| Led Drawer Nightstand |
| Bright White Led Drawer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $360.18
-65%$360.18
$126.06More Images


Stunning Bright White Led Two Drawer Nightstand By Homeroots
This Stunning Bright White Two Drawer LED nightstand is an exciting and glamorous addition to your bedroom. This bright, white, updated, modern nightstand will surely wow with its sleek and unique LED design and mirror trim accents. There is plenty of storage built in with its two modern style handle-less drawers that are outlined with awesome LED lighting. This desk's beautiful aesthetic provides a fresh, updated element to any bedroom space. 25" H x 17" W x 27" D.
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 25 H x 17 W x 27 D |
| Product Material: | Wood |
| Frame Material: | Solid Manufactured Wood |
| Top Material: | Manufactured Wood |
| Manufactured Wood Type: | MDF |
| Product Color: | White |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 393237 |
| Product UPC: | 808230033818 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Bright White Led Drawer Nightstand |
| Stunning Bright White Led Drawer |
| White Led Drawer Nightstand |
| Led Drawer Nightstand |
| Bright White Led Drawer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This Stunning Bright White Two Drawer LED nightstand is an exciting and glamorous addition to your bedroom. This bright, white, updated, modern nightstand will surely wow with its sleek and unique LED design and mirror trim accents. There is plenty of storage built in with its two modern style handle-less drawers that are outlined with awesome LED lighting. This desk's beautiful aesthetic provides a fresh, updated element to any bedroom space. 25" H x 17" W x 27" D.
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 25 H x 17 W x 27 D |
| Product Material: | Wood |
| Frame Material: | Solid Manufactured Wood |
| Top Material: | Manufactured Wood |
| Manufactured Wood Type: | MDF |
| Product Color: | White |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 393237 |
| Product UPC: | 808230033818 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Bright White Led Drawer Nightstand |
| Stunning Bright White Led Drawer |
| White Led Drawer Nightstand |
| Led Drawer Nightstand |
| Bright White Led Drawer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























