
String Of Brass Finish Bells (Min 2) By Kalalou
This string of bells will look great on their own by a fireplace mantle or included with an existing holiday scape! This string of bells has a brass finish and adds a jolly twist to your holiday home.
Specifications
| Product Dimension: | 3.5"d x 29"t |
| Product Material: | Metal/Jute |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NNV1051K |
| Product UPC: | 841628174915 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
String Of Brass Finish Bells (Min 2) By Kalalou
This string of bells will look great on their own by a fireplace mantle or included with an existing holiday scape! This string of bells has a brass finish and adds a jolly twist to your holiday home.
Specifications
| Product Dimension: | 3.5"d x 29"t |
| Product Material: | Metal/Jute |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NNV1051K |
| Product UPC: | 841628174915 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This string of bells will look great on their own by a fireplace mantle or included with an existing holiday scape! This string of bells has a brass finish and adds a jolly twist to your holiday home.
Specifications
| Product Dimension: | 3.5"d x 29"t |
| Product Material: | Metal/Jute |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NNV1051K |
| Product UPC: | 841628174915 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























