
Stainless Steel Console Table By Homeroots
Contemporary in appearance, the Stainless Steel Mirror Console gives a stylish touch to your foyer or entryway. That nice stainless steel silver finish will look amazing in your home. Beveled clear mirror panels outlined by silver finishing give it a bright appearance that adds a glamorous look to any room. This console also features two drawers that give you handy storage space for those small items. 32" x 48" x 16".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 16in D x 32in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Silver |
| Top Color: | Silver |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396834 |
| Product UPC: | 808230069763 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $580.88
-65%$580.88
$203.31More Images








Stainless Steel Console Table By Homeroots
Contemporary in appearance, the Stainless Steel Mirror Console gives a stylish touch to your foyer or entryway. That nice stainless steel silver finish will look amazing in your home. Beveled clear mirror panels outlined by silver finishing give it a bright appearance that adds a glamorous look to any room. This console also features two drawers that give you handy storage space for those small items. 32" x 48" x 16".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 16in D x 32in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Silver |
| Top Color: | Silver |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396834 |
| Product UPC: | 808230069763 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Contemporary in appearance, the Stainless Steel Mirror Console gives a stylish touch to your foyer or entryway. That nice stainless steel silver finish will look amazing in your home. Beveled clear mirror panels outlined by silver finishing give it a bright appearance that adds a glamorous look to any room. This console also features two drawers that give you handy storage space for those small items. 32" x 48" x 16".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 16in D x 32in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Silver |
| Top Color: | Silver |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396834 |
| Product UPC: | 808230069763 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























