
Square Wooden Lift Top Cocktail Table With Trunk Storage, Brown And Black By Benzara
Add storage space to your home with the inclusion of this well designed Cocktail Table. Constructed from the combination of engineered wood and solid wood, it features a trunk storage, adjacent to a liftable table tabletop which can be lifted to access hidden storage beneath.
Specifications
| Product Dimensions: | 18 H x 36 W x 36 L |
| Product Material: | Solid Wood, Engineered Wood, Metal and Veneer |
| Product Color: | Brown and Black |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM210892 |
| Product UPC: | 192551410237 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| 1 Cocktail Table |
| Comes in square shape |
| Lift top storage |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,402.89
-65%$1,402.89
$491.01More Images




Square Wooden Lift Top Cocktail Table With Trunk Storage, Brown And Black By Benzara
Add storage space to your home with the inclusion of this well designed Cocktail Table. Constructed from the combination of engineered wood and solid wood, it features a trunk storage, adjacent to a liftable table tabletop which can be lifted to access hidden storage beneath.
Specifications
| Product Dimensions: | 18 H x 36 W x 36 L |
| Product Material: | Solid Wood, Engineered Wood, Metal and Veneer |
| Product Color: | Brown and Black |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM210892 |
| Product UPC: | 192551410237 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| 1 Cocktail Table |
| Comes in square shape |
| Lift top storage |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add storage space to your home with the inclusion of this well designed Cocktail Table. Constructed from the combination of engineered wood and solid wood, it features a trunk storage, adjacent to a liftable table tabletop which can be lifted to access hidden storage beneath.
Specifications
| Product Dimensions: | 18 H x 36 W x 36 L |
| Product Material: | Solid Wood, Engineered Wood, Metal and Veneer |
| Product Color: | Brown and Black |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM210892 |
| Product UPC: | 192551410237 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| 1 Cocktail Table |
| Comes in square shape |
| Lift top storage |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























