
Square Wall Mounted Clear Mirror By Homeroots
Neutralize your home with this Square Clear Mirror. This mirror has a square frame, and features mirrored strips along the edges, creating a contemporary look. It has a soft neutral white coloring, that goes great in any room. It comes with pre attached d ring hanging mounts, that make this mirror easy to put up on your wall. 19.5" x 19.5" x 1.125".
Specifications
| Product Dimensions: | 19.5" H x 19.5" W x 1.13" D |
| Product Color: | Clear |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 396583 |
| Product UPC: | 808230067271 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $109.74
-65%$109.74
$38.41More Images





Square Wall Mounted Clear Mirror By Homeroots
Neutralize your home with this Square Clear Mirror. This mirror has a square frame, and features mirrored strips along the edges, creating a contemporary look. It has a soft neutral white coloring, that goes great in any room. It comes with pre attached d ring hanging mounts, that make this mirror easy to put up on your wall. 19.5" x 19.5" x 1.125".
Specifications
| Product Dimensions: | 19.5" H x 19.5" W x 1.13" D |
| Product Color: | Clear |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 396583 |
| Product UPC: | 808230067271 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Neutralize your home with this Square Clear Mirror. This mirror has a square frame, and features mirrored strips along the edges, creating a contemporary look. It has a soft neutral white coloring, that goes great in any room. It comes with pre attached d ring hanging mounts, that make this mirror easy to put up on your wall. 19.5" x 19.5" x 1.125".
Specifications
| Product Dimensions: | 19.5" H x 19.5" W x 1.13" D |
| Product Color: | Clear |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 396583 |
| Product UPC: | 808230067271 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























