
Square Natural And Black High Top Bar Table By Homeroots
Gather around! This simple yet stylish high top bar table is made of quality solid pine wood. The natural finish square top is offset by the striking black legs, giving this piece lots of fun and festive flair. Great for small spaces or times when you just want extra tabletop or entertaining space. This bar table is an excellent choice. 28" X 28" X 41"
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 28in W x 28in D x 41in H |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Natural & Black |
| Product Color: | Natural & Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512839429779 |
| Product SKU: | 374286 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Natural Black High Bar Table |
| Square Natural Black High Bar |
| Black High Bar Table |
| Square Natural Black High |
| High Bar Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $384.23
-65%$384.23
$134.48More Images





Square Natural And Black High Top Bar Table By Homeroots
Gather around! This simple yet stylish high top bar table is made of quality solid pine wood. The natural finish square top is offset by the striking black legs, giving this piece lots of fun and festive flair. Great for small spaces or times when you just want extra tabletop or entertaining space. This bar table is an excellent choice. 28" X 28" X 41"
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 28in W x 28in D x 41in H |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Natural & Black |
| Product Color: | Natural & Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512839429779 |
| Product SKU: | 374286 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Natural Black High Bar Table |
| Square Natural Black High Bar |
| Black High Bar Table |
| Square Natural Black High |
| High Bar Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Gather around! This simple yet stylish high top bar table is made of quality solid pine wood. The natural finish square top is offset by the striking black legs, giving this piece lots of fun and festive flair. Great for small spaces or times when you just want extra tabletop or entertaining space. This bar table is an excellent choice. 28" X 28" X 41"
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 28in W x 28in D x 41in H |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Natural & Black |
| Product Color: | Natural & Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512839429779 |
| Product SKU: | 374286 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Natural Black High Bar Table |
| Square Natural Black High Bar |
| Black High Bar Table |
| Square Natural Black High |
| High Bar Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























