
Sprucely Finished Accent Chair, Gold By Benzara
Spruce and debonair with its look, this Accent Chair is synonymous with class and style. Detailed in a champagne (gold) finish to compliment the look, the chair features a barrel back along with a small compact figure. Includes: 1 Accent Chair Only
Specifications
| Product Dimensions: | 29.5 H x 29.5 W x 28.5 L |
| Product Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Gold |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM159317 |
| Product UPC: | 192551055834 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Includes: 1 Accent Chair Only |
| Condition: New |
| The chair features a barrel back |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $922.79
-65%$922.79
$322.98Sprucely Finished Accent Chair, Gold By Benzara
Spruce and debonair with its look, this Accent Chair is synonymous with class and style. Detailed in a champagne (gold) finish to compliment the look, the chair features a barrel back along with a small compact figure. Includes: 1 Accent Chair Only
Specifications
| Product Dimensions: | 29.5 H x 29.5 W x 28.5 L |
| Product Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Gold |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM159317 |
| Product UPC: | 192551055834 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Includes: 1 Accent Chair Only |
| Condition: New |
| The chair features a barrel back |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Spruce and debonair with its look, this Accent Chair is synonymous with class and style. Detailed in a champagne (gold) finish to compliment the look, the chair features a barrel back along with a small compact figure. Includes: 1 Accent Chair Only
Specifications
| Product Dimensions: | 29.5 H x 29.5 W x 28.5 L |
| Product Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Gold |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM159317 |
| Product UPC: | 192551055834 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Includes: 1 Accent Chair Only |
| Condition: New |
| The chair features a barrel back |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























