
Sponge Mushroom Wreath By Kalalou
Try a natural grass wreath for hanging on the door or displaying on your table. This wreath makes a simple centerpiece for an accent table or year-round door decor.
Specifications
| Product Type: | Wall Décor |
| Product Dimension: | 19" L x " W x " H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Dried Mushroom |
| Product Finish: | Natural |
| Product Theme: | Floral |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | NSBE1040 |
| Product UPC: | 841628196030 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images




Sponge Mushroom Wreath By Kalalou
Try a natural grass wreath for hanging on the door or displaying on your table. This wreath makes a simple centerpiece for an accent table or year-round door decor.
Specifications
| Product Type: | Wall Décor |
| Product Dimension: | 19" L x " W x " H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Dried Mushroom |
| Product Finish: | Natural |
| Product Theme: | Floral |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | NSBE1040 |
| Product UPC: | 841628196030 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Try a natural grass wreath for hanging on the door or displaying on your table. This wreath makes a simple centerpiece for an accent table or year-round door decor.
Specifications
| Product Type: | Wall Décor |
| Product Dimension: | 19" L x " W x " H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Dried Mushroom |
| Product Finish: | Natural |
| Product Theme: | Floral |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | NSBE1040 |
| Product UPC: | 841628196030 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























