
Space Adorner Accent Chair, Gray/Black By Benzara
Place this Accent Chair in your sit out area or living space to elevate the look. Detailed with a gray and black finish, the chair features a barrel back along with slender tapered legs to compliment the design. Includes: 1 Accent Chair Only
Specifications
| Product Dimensions: | 34 H x 24 W x 27 L |
| Product Material: | SOLIDWOOD |
| Product Color: | Gray/Back |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM159250 |
| Product UPC: | 192551055162 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Includes: 1 Accent Chair Only |
| Condition: New |
| It holds a barrel back |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $673.39
-65%$673.39
$235.69Space Adorner Accent Chair, Gray/Black By Benzara
Place this Accent Chair in your sit out area or living space to elevate the look. Detailed with a gray and black finish, the chair features a barrel back along with slender tapered legs to compliment the design. Includes: 1 Accent Chair Only
Specifications
| Product Dimensions: | 34 H x 24 W x 27 L |
| Product Material: | SOLIDWOOD |
| Product Color: | Gray/Back |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM159250 |
| Product UPC: | 192551055162 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Includes: 1 Accent Chair Only |
| Condition: New |
| It holds a barrel back |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Place this Accent Chair in your sit out area or living space to elevate the look. Detailed with a gray and black finish, the chair features a barrel back along with slender tapered legs to compliment the design. Includes: 1 Accent Chair Only
Specifications
| Product Dimensions: | 34 H x 24 W x 27 L |
| Product Material: | SOLIDWOOD |
| Product Color: | Gray/Back |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM159250 |
| Product UPC: | 192551055162 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Includes: 1 Accent Chair Only |
| Condition: New |
| It holds a barrel back |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























