
Spa 2-Shelves Table By Anderson Teak
The Spa 2-Shelves Table stands 36 in. tall provides lots of space for stacks of towels and necessities. You can use it indoors in bath or workout room, or use it outdoors near pool or changing room. Easy assembly.
Specifications
| Product Dimensions: | 36 H x 16 W x 20 L |
| Product Material: | Wood |
| Product Weight: | 30lbs |
| Product Color: | Natural |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | SPA-1519 |
| Product UPC: | 82045295542 |
| Ship Type: | Small parcel |
| Brand: | Anderson Teak |
Features and Benefits
| Left over premium teak wood treated with water-base sealer |
| Chapman Collection |
| Teak Wood |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images

Spa 2-Shelves Table By Anderson Teak
The Spa 2-Shelves Table stands 36 in. tall provides lots of space for stacks of towels and necessities. You can use it indoors in bath or workout room, or use it outdoors near pool or changing room. Easy assembly.
Specifications
| Product Dimensions: | 36 H x 16 W x 20 L |
| Product Material: | Wood |
| Product Weight: | 30lbs |
| Product Color: | Natural |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | SPA-1519 |
| Product UPC: | 82045295542 |
| Ship Type: | Small parcel |
| Brand: | Anderson Teak |
Features and Benefits
| Left over premium teak wood treated with water-base sealer |
| Chapman Collection |
| Teak Wood |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Spa 2-Shelves Table stands 36 in. tall provides lots of space for stacks of towels and necessities. You can use it indoors in bath or workout room, or use it outdoors near pool or changing room. Easy assembly.
Specifications
| Product Dimensions: | 36 H x 16 W x 20 L |
| Product Material: | Wood |
| Product Weight: | 30lbs |
| Product Color: | Natural |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | SPA-1519 |
| Product UPC: | 82045295542 |
| Ship Type: | Small parcel |
| Brand: | Anderson Teak |
Features and Benefits
| Left over premium teak wood treated with water-base sealer |
| Chapman Collection |
| Teak Wood |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























