
Solid Mango Wood Finish Writing Desk With Single Storage And Black Triangular Iron Legs By Homeroots
Solid Mango Wood Finish Writing Desk With Single Storage And Black Triangular Iron Legs By Homeroots
This is a stylish writing desk featuring a wooden table top mounted on uniquely designed, triangular iron legs.
Specifications
| Product Category: | Desks |
| Product Dimensions: | 30 H x 28 W x 60 D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Modern |
| Product Assembly: | N |
| Product Shipping: | LTL |
| Product SKU: | 380231 |
| Product UPC: | 4512822853499 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Mango Wood Finish Writing Desk |
| Wood Finish Writing Desk Single |
| Wood Finish Writing Desk |
| Solid Mango Wood Finish Writing |
| Desk Single Storage Black Triangular |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,538.65
-65%$1,538.65
$538.53More Images






Solid Mango Wood Finish Writing Desk With Single Storage And Black Triangular Iron Legs By Homeroots
This is a stylish writing desk featuring a wooden table top mounted on uniquely designed, triangular iron legs.
Specifications
| Product Category: | Desks |
| Product Dimensions: | 30 H x 28 W x 60 D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Modern |
| Product Assembly: | N |
| Product Shipping: | LTL |
| Product SKU: | 380231 |
| Product UPC: | 4512822853499 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Mango Wood Finish Writing Desk |
| Wood Finish Writing Desk Single |
| Wood Finish Writing Desk |
| Solid Mango Wood Finish Writing |
| Desk Single Storage Black Triangular |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a stylish writing desk featuring a wooden table top mounted on uniquely designed, triangular iron legs.
Specifications
| Product Category: | Desks |
| Product Dimensions: | 30 H x 28 W x 60 D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Modern |
| Product Assembly: | N |
| Product Shipping: | LTL |
| Product SKU: | 380231 |
| Product UPC: | 4512822853499 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Mango Wood Finish Writing Desk |
| Wood Finish Writing Desk Single |
| Wood Finish Writing Desk |
| Solid Mango Wood Finish Writing |
| Desk Single Storage Black Triangular |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























