
Solid Mango Wood Finish Console Table With Multi Level Shelf By Homeroots
This is a stunning , full size console table with a multi level shelf design that offers plenty of display space.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 65.9in W x 15.9in D x 32in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Medium Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380191 |
| Product UPC: | 4512822853895 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Console Table Multi Level Shelf |
| Mango Wood Finish Console Table |
| Wood Finish Console Table Multi |
| Table Multi Level Shelf |
| Wood Finish Console Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images





Solid Mango Wood Finish Console Table With Multi Level Shelf By Homeroots
This is a stunning , full size console table with a multi level shelf design that offers plenty of display space.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 65.9in W x 15.9in D x 32in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Medium Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380191 |
| Product UPC: | 4512822853895 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Console Table Multi Level Shelf |
| Mango Wood Finish Console Table |
| Wood Finish Console Table Multi |
| Table Multi Level Shelf |
| Wood Finish Console Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a stunning , full size console table with a multi level shelf design that offers plenty of display space.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 65.9in W x 15.9in D x 32in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Medium Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380191 |
| Product UPC: | 4512822853895 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Console Table Multi Level Shelf |
| Mango Wood Finish Console Table |
| Wood Finish Console Table Multi |
| Table Multi Level Shelf |
| Wood Finish Console Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























