
Smart Looking Side Table, Walnut Brown By Benzara
With transitional styling and skinny footprint, this Bertie side table collection does not take away from living space while still offering open storage as well as a drawer. Offered in four colors white, light green, walnut, and gray. One of them is sure to blend in perfectly with your interiors style.
Specifications
| Product Dimensions: | 23 H x 22 W x 13 L |
| Product Material: | MDF Wood Veneer Solid Wood Leg |
| Product Color: | Walnut |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM157301 |
| Product UPC: | 192551033047 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Includes: One Side Table Only |
| Condition: New |
| Wooden Tapered Leg |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Smart Looking Side Table, Walnut Brown By Benzara
With transitional styling and skinny footprint, this Bertie side table collection does not take away from living space while still offering open storage as well as a drawer. Offered in four colors white, light green, walnut, and gray. One of them is sure to blend in perfectly with your interiors style.
Specifications
| Product Dimensions: | 23 H x 22 W x 13 L |
| Product Material: | MDF Wood Veneer Solid Wood Leg |
| Product Color: | Walnut |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM157301 |
| Product UPC: | 192551033047 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Includes: One Side Table Only |
| Condition: New |
| Wooden Tapered Leg |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
With transitional styling and skinny footprint, this Bertie side table collection does not take away from living space while still offering open storage as well as a drawer. Offered in four colors white, light green, walnut, and gray. One of them is sure to blend in perfectly with your interiors style.
Specifications
| Product Dimensions: | 23 H x 22 W x 13 L |
| Product Material: | MDF Wood Veneer Solid Wood Leg |
| Product Color: | Walnut |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM157301 |
| Product UPC: | 192551033047 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Includes: One Side Table Only |
| Condition: New |
| Wooden Tapered Leg |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























