
Small Orange and Gold Bird Sculpture By Homeroots
Add an element of nature to your space with this Small Orange and Gold Bird Sculpture. This adorable sculpture can be a great accent or paperweight on your desk or serve as a truly spectacular piece of three-dimensional art. Add this unique orange and gold bird to your living room, bedroom, office, or lounge. 6" x 3" x 3".
Specifications
| Product Dimensions: | 6" H x 3" W x 3" D |
| Product Color: | orange |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | contemporary |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 476365 |
| Product UPC: | 606114640844 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images










Small Orange and Gold Bird Sculpture By Homeroots
Add an element of nature to your space with this Small Orange and Gold Bird Sculpture. This adorable sculpture can be a great accent or paperweight on your desk or serve as a truly spectacular piece of three-dimensional art. Add this unique orange and gold bird to your living room, bedroom, office, or lounge. 6" x 3" x 3".
Specifications
| Product Dimensions: | 6" H x 3" W x 3" D |
| Product Color: | orange |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | contemporary |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 476365 |
| Product UPC: | 606114640844 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add an element of nature to your space with this Small Orange and Gold Bird Sculpture. This adorable sculpture can be a great accent or paperweight on your desk or serve as a truly spectacular piece of three-dimensional art. Add this unique orange and gold bird to your living room, bedroom, office, or lounge. 6" x 3" x 3".
Specifications
| Product Dimensions: | 6" H x 3" W x 3" D |
| Product Color: | orange |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | contemporary |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 476365 |
| Product UPC: | 606114640844 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























