
Sleek V Shaped Console Table By Homeroots
The Sleek V Shaped Console is refined elegance at its best. Its sleek lines create a contemporary feel with the mirrored surface will capture the light from every angle. This table is perfect to have next to your couch to place your remote, drinks, snacks, and all other living room belongings! 31.5" x 47.2" x 13.8".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 47.2in W x 13.8in D x 31.5in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Top Color: | Clear |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396877 |
| Product UPC: | 808230070196 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Sleek V Shaped Console Table By Homeroots
The Sleek V Shaped Console is refined elegance at its best. Its sleek lines create a contemporary feel with the mirrored surface will capture the light from every angle. This table is perfect to have next to your couch to place your remote, drinks, snacks, and all other living room belongings! 31.5" x 47.2" x 13.8".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 47.2in W x 13.8in D x 31.5in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Top Color: | Clear |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396877 |
| Product UPC: | 808230070196 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Sleek V Shaped Console is refined elegance at its best. Its sleek lines create a contemporary feel with the mirrored surface will capture the light from every angle. This table is perfect to have next to your couch to place your remote, drinks, snacks, and all other living room belongings! 31.5" x 47.2" x 13.8".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 47.2in W x 13.8in D x 31.5in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Top Color: | Clear |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396877 |
| Product UPC: | 808230070196 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























