
Sleek Dark Cherry Wood Wall Hanging Mirror By Homeroots
A great mirror for living room or bedroom, the Sleek Dark Cherry Wood Wall Hanging Mirror, is a great choice. This modern rectangular flat mirror is framed in a dark cherry/merlot color wood frame and it will be a great way to see yourself each day. 35" x 39" x 1"
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 39" W x 1" D |
| Product Color: | Merlot |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 384022 |
| Product UPC: | 4512822757261 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Sleek Dark Cherry Wood Wall Hanging Mirror By Homeroots
A great mirror for living room or bedroom, the Sleek Dark Cherry Wood Wall Hanging Mirror, is a great choice. This modern rectangular flat mirror is framed in a dark cherry/merlot color wood frame and it will be a great way to see yourself each day. 35" x 39" x 1"
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 39" W x 1" D |
| Product Color: | Merlot |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 384022 |
| Product UPC: | 4512822757261 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
A great mirror for living room or bedroom, the Sleek Dark Cherry Wood Wall Hanging Mirror, is a great choice. This modern rectangular flat mirror is framed in a dark cherry/merlot color wood frame and it will be a great way to see yourself each day. 35" x 39" x 1"
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 39" W x 1" D |
| Product Color: | Merlot |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 384022 |
| Product UPC: | 4512822757261 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























