
Sleek and Stylish Carbon Espresso Television Stand By Homeroots
Add value and style to your living room with this Sleek and Stylish Carbon Espresso Television Stand. The high-quality light oak particle board makes for a strong unit that can withstand the test of time, whilst holding your television screen. 45.27" x 17.71" x 13.77"
Specifications
| Product Dimensions: | 22.8" H x 58.6" W x 15.3" D |
| Product Color: | Carbon Espresso |
| Product Material: | Particle Board |
| Product Style: | Modern & Contemporany |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 478451 |
| Product UPC: | 606114646310 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $250.71
-65%$250.71
$87.75More Images





Sleek and Stylish Carbon Espresso Television Stand By Homeroots
Add value and style to your living room with this Sleek and Stylish Carbon Espresso Television Stand. The high-quality light oak particle board makes for a strong unit that can withstand the test of time, whilst holding your television screen. 45.27" x 17.71" x 13.77"
Specifications
| Product Dimensions: | 22.8" H x 58.6" W x 15.3" D |
| Product Color: | Carbon Espresso |
| Product Material: | Particle Board |
| Product Style: | Modern & Contemporany |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 478451 |
| Product UPC: | 606114646310 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add value and style to your living room with this Sleek and Stylish Carbon Espresso Television Stand. The high-quality light oak particle board makes for a strong unit that can withstand the test of time, whilst holding your television screen. 45.27" x 17.71" x 13.77"
Specifications
| Product Dimensions: | 22.8" H x 58.6" W x 15.3" D |
| Product Color: | Carbon Espresso |
| Product Material: | Particle Board |
| Product Style: | Modern & Contemporany |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 478451 |
| Product UPC: | 606114646310 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























