
Skiing into the Colorado Flag Wall Art By Homeroots
Rustic and imperfect by design, this Skiing into the Colorado Flag Wall Art is a unique and colorful way to bring some vintage Colordao memorabilia to your space. The vintage faded colors of red, blue, white and gold make the Colorado flag stand out. This vintage wall art is a unique addition to any mountain house, ski house, living space, or bedroom. 32" x 20" x 2".
Specifications
| Product Dimensions: | 32" H x 20" W x 2" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401606 |
| Product UPC: | 808230099210 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $103.44
-65%$103.44
$36.20More Images

Skiing into the Colorado Flag Wall Art By Homeroots
Rustic and imperfect by design, this Skiing into the Colorado Flag Wall Art is a unique and colorful way to bring some vintage Colordao memorabilia to your space. The vintage faded colors of red, blue, white and gold make the Colorado flag stand out. This vintage wall art is a unique addition to any mountain house, ski house, living space, or bedroom. 32" x 20" x 2".
Specifications
| Product Dimensions: | 32" H x 20" W x 2" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401606 |
| Product UPC: | 808230099210 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Rustic and imperfect by design, this Skiing into the Colorado Flag Wall Art is a unique and colorful way to bring some vintage Colordao memorabilia to your space. The vintage faded colors of red, blue, white and gold make the Colorado flag stand out. This vintage wall art is a unique addition to any mountain house, ski house, living space, or bedroom. 32" x 20" x 2".
Specifications
| Product Dimensions: | 32" H x 20" W x 2" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401606 |
| Product UPC: | 808230099210 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























