
Silver 3D Framed Mirror By Homeroots
Take some time to reflect on things with the Silver 3D Mirror. Its unique 3D frame will add texture and a shine factor to your contemporary decor. This lovely reflective round mirror displays beautiful simplicity at its best and will look great in any room of the house! This is the perfect mirror for your home if you are looking for something different and to stand out. 34.6" x 34.6" x 1.1"
Specifications
| Product Dimensions: | 34.6" H x 34.6" W x 1.1" D |
| Product Color: | Clear |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 396599 |
| Product UPC: | 808230067431 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $386.03
-65%$386.03
$135.11More Images








Silver 3D Framed Mirror By Homeroots
Take some time to reflect on things with the Silver 3D Mirror. Its unique 3D frame will add texture and a shine factor to your contemporary decor. This lovely reflective round mirror displays beautiful simplicity at its best and will look great in any room of the house! This is the perfect mirror for your home if you are looking for something different and to stand out. 34.6" x 34.6" x 1.1"
Specifications
| Product Dimensions: | 34.6" H x 34.6" W x 1.1" D |
| Product Color: | Clear |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 396599 |
| Product UPC: | 808230067431 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Take some time to reflect on things with the Silver 3D Mirror. Its unique 3D frame will add texture and a shine factor to your contemporary decor. This lovely reflective round mirror displays beautiful simplicity at its best and will look great in any room of the house! This is the perfect mirror for your home if you are looking for something different and to stand out. 34.6" x 34.6" x 1.1"
Specifications
| Product Dimensions: | 34.6" H x 34.6" W x 1.1" D |
| Product Color: | Clear |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 396599 |
| Product UPC: | 808230067431 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























