
Set Two Hand-Hammered & Painted Metal Tombstone Yard Stakes By Kalalou
SET TWO HAND-HAMMERED & PAINTED METAL TOMBSTONE YARD STAKES By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 24" L x 1.5" W x 44" H |
| Product Material: | Recycled Metal |
| Product Finish: | Painted |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | A6613 |
| Product UPC: | 8416281101656 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| One-Sided. Each Includes Two Yard Stakes. Handcrafted By Skilled Artisans In Haiti. |
| Set Includes 2 Pieces. One Each Style. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


Set Two Hand-Hammered & Painted Metal Tombstone Yard Stakes By Kalalou
SET TWO HAND-HAMMERED & PAINTED METAL TOMBSTONE YARD STAKES By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 24" L x 1.5" W x 44" H |
| Product Material: | Recycled Metal |
| Product Finish: | Painted |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | A6613 |
| Product UPC: | 8416281101656 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| One-Sided. Each Includes Two Yard Stakes. Handcrafted By Skilled Artisans In Haiti. |
| Set Includes 2 Pieces. One Each Style. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
SET TWO HAND-HAMMERED & PAINTED METAL TOMBSTONE YARD STAKES By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 24" L x 1.5" W x 44" H |
| Product Material: | Recycled Metal |
| Product Finish: | Painted |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | A6613 |
| Product UPC: | 8416281101656 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| One-Sided. Each Includes Two Yard Stakes. Handcrafted By Skilled Artisans In Haiti. |
| Set Includes 2 Pieces. One Each Style. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























