
Set Of Two Round And Square Woven Cane Boxes By Kalalou
These woven cane boxes are perfect for any personal items, candies, or jewelry. These would look great in any bathroom, kitchen, or entry way in a home for one's keys.
Specifications
| Product Dimensions: | Large: 6.5" x 6.5" x 5.5"t Small: 4.5" x 4.5" x 4.5"t |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Cane |
| Product Finish: | Textured |
| Construction: | Woven |
| Function: | Decorative |
| Theme: | Traditional |
| Product SKU: | CEPC1002K |
| Product UPC: | 841628112474 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 2 pieces. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $95.95
-65%$95.95
$33.58Set Of Two Round And Square Woven Cane Boxes By Kalalou
These woven cane boxes are perfect for any personal items, candies, or jewelry. These would look great in any bathroom, kitchen, or entry way in a home for one's keys.
Specifications
| Product Dimensions: | Large: 6.5" x 6.5" x 5.5"t Small: 4.5" x 4.5" x 4.5"t |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Cane |
| Product Finish: | Textured |
| Construction: | Woven |
| Function: | Decorative |
| Theme: | Traditional |
| Product SKU: | CEPC1002K |
| Product UPC: | 841628112474 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 2 pieces. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
These woven cane boxes are perfect for any personal items, candies, or jewelry. These would look great in any bathroom, kitchen, or entry way in a home for one's keys.
Specifications
| Product Dimensions: | Large: 6.5" x 6.5" x 5.5"t Small: 4.5" x 4.5" x 4.5"t |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Cane |
| Product Finish: | Textured |
| Construction: | Woven |
| Function: | Decorative |
| Theme: | Traditional |
| Product SKU: | CEPC1002K |
| Product UPC: | 841628112474 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 2 pieces. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























