
Set Of Two Recycled Metal Deer - One Each Color By Kalalou
Oh, deer! Use these metal reindeer for your holiday display. This set of two has one red and one green to make a cute table centerpiece or bookshelf ornament.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 13" x 4" x 20"t |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Theme: | Holiday |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | NTM1364 |
| Product UPC: | 841628196122 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


Set Of Two Recycled Metal Deer - One Each Color By Kalalou
Oh, deer! Use these metal reindeer for your holiday display. This set of two has one red and one green to make a cute table centerpiece or bookshelf ornament.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 13" x 4" x 20"t |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Theme: | Holiday |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | NTM1364 |
| Product UPC: | 841628196122 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Oh, deer! Use these metal reindeer for your holiday display. This set of two has one red and one green to make a cute table centerpiece or bookshelf ornament.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 13" x 4" x 20"t |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Theme: | Holiday |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | NTM1364 |
| Product UPC: | 841628196122 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























