
Set Of Two Painted Metal Ghosts By Kalalou
Set Of Two Painted Metal Ghosts By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 19.25" L x 10.25" W x 35" H |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Wood |
| Product SKU: | CHE1540 |
| Product UPC: | 8416281101947 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $217.95
-65%$217.95
$76.28Set Of Two Painted Metal Ghosts By Kalalou
Set Of Two Painted Metal Ghosts By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 19.25" L x 10.25" W x 35" H |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Wood |
| Product SKU: | CHE1540 |
| Product UPC: | 8416281101947 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Set Of Two Painted Metal Ghosts By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 19.25" L x 10.25" W x 35" H |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Wood |
| Product SKU: | CHE1540 |
| Product UPC: | 8416281101947 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























