
Set Of Two Iron And Wood Stair Step Display Shelves By Kalalou
Iron and wood stair-step display shelves work side by side, back to back, or in an L configuration for store displays or industrial bookshelves. This set of two is the answer. How will you arrange them?
Specifications
| Product Dimensions: | Large: 28" x 13.75" x 60"t Small: 28.25" x 14.25" x 36"t |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Metal/Wood/Iron |
| Product Finish: | Antique Brown |
| Construction: | Natural Material |
| Product SKU: | CQ7628 |
| Product UPC: | 841628109535 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 2 pieces. One each size. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images







Set Of Two Iron And Wood Stair Step Display Shelves By Kalalou
Iron and wood stair-step display shelves work side by side, back to back, or in an L configuration for store displays or industrial bookshelves. This set of two is the answer. How will you arrange them?
Specifications
| Product Dimensions: | Large: 28" x 13.75" x 60"t Small: 28.25" x 14.25" x 36"t |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Metal/Wood/Iron |
| Product Finish: | Antique Brown |
| Construction: | Natural Material |
| Product SKU: | CQ7628 |
| Product UPC: | 841628109535 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 2 pieces. One each size. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Iron and wood stair-step display shelves work side by side, back to back, or in an L configuration for store displays or industrial bookshelves. This set of two is the answer. How will you arrange them?
Specifications
| Product Dimensions: | Large: 28" x 13.75" x 60"t Small: 28.25" x 14.25" x 36"t |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Metal/Wood/Iron |
| Product Finish: | Antique Brown |
| Construction: | Natural Material |
| Product SKU: | CQ7628 |
| Product UPC: | 841628109535 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 2 pieces. One each size. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























