
Set Of Two Ceramic Dog Planters By Kalalou
No need for long faces with this set of two hunting dog planters. These tall planters can be used together or separately for holding pencils or plants. Gift one to your bestie or save the set for your succulent collection.
Specifications
| Product Dimension: | Black & White: 5" x 5.5" x 12"t Beagle: 5" x 5.5" x 10"t |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product SKU: | CDV2272 |
| Product UPC: | 841628196627 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Glazed on the inside. |
| Set includes 2 pieces. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $97.95
-65%$97.95
$34.28More Images



Set Of Two Ceramic Dog Planters By Kalalou
No need for long faces with this set of two hunting dog planters. These tall planters can be used together or separately for holding pencils or plants. Gift one to your bestie or save the set for your succulent collection.
Specifications
| Product Dimension: | Black & White: 5" x 5.5" x 12"t Beagle: 5" x 5.5" x 10"t |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product SKU: | CDV2272 |
| Product UPC: | 841628196627 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Glazed on the inside. |
| Set includes 2 pieces. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
No need for long faces with this set of two hunting dog planters. These tall planters can be used together or separately for holding pencils or plants. Gift one to your bestie or save the set for your succulent collection.
Specifications
| Product Dimension: | Black & White: 5" x 5.5" x 12"t Beagle: 5" x 5.5" x 10"t |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product SKU: | CDV2272 |
| Product UPC: | 841628196627 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Glazed on the inside. |
| Set includes 2 pieces. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























