
Set Of Two Cast Iron Bird Tea Light Holders (Min 2) By Kalalou
Cute rustic cast iron bird tea light holders come in a set of 2 different sizes and make a great gift for bird lovers!
Specifications
| Product Dimensions: | Large: 6.5" x 3" x 7"t Small 5.5" x 2.5" x 6"t |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Iron |
| Product Finish: | Distressed |
| Construction: | Cast Iron |
| Function: | Decor |
| Theme: | Transitional |
| Product SKU: | CYB1131K |
| Product UPC: | 841628118971 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 2 pieces. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Set Of Two Cast Iron Bird Tea Light Holders (Min 2) By Kalalou
Cute rustic cast iron bird tea light holders come in a set of 2 different sizes and make a great gift for bird lovers!
Specifications
| Product Dimensions: | Large: 6.5" x 3" x 7"t Small 5.5" x 2.5" x 6"t |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Iron |
| Product Finish: | Distressed |
| Construction: | Cast Iron |
| Function: | Decor |
| Theme: | Transitional |
| Product SKU: | CYB1131K |
| Product UPC: | 841628118971 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 2 pieces. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Cute rustic cast iron bird tea light holders come in a set of 2 different sizes and make a great gift for bird lovers!
Specifications
| Product Dimensions: | Large: 6.5" x 3" x 7"t Small 5.5" x 2.5" x 6"t |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Iron |
| Product Finish: | Distressed |
| Construction: | Cast Iron |
| Function: | Decor |
| Theme: | Transitional |
| Product SKU: | CYB1131K |
| Product UPC: | 841628118971 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 2 pieces. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























