
Set Of Two Antique Brass Metal Hearts (Min 2) By Kalalou
Add an elegant finish to any space with this pair of antique brass metal hearts.
Specifications
| Product Dimension: | 6" x 17.5"t each Additional Measurements 6" x 8.5"t without hanger. |
| Product Color: | Gold |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Antique Brass |
| Product SKU: | NNV1077K |
| Product UPC: | 8416281101208 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 2 pieces. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $47.95
-65%$47.95
$16.78Set Of Two Antique Brass Metal Hearts (Min 2) By Kalalou
Add an elegant finish to any space with this pair of antique brass metal hearts.
Specifications
| Product Dimension: | 6" x 17.5"t each Additional Measurements 6" x 8.5"t without hanger. |
| Product Color: | Gold |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Antique Brass |
| Product SKU: | NNV1077K |
| Product UPC: | 8416281101208 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 2 pieces. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add an elegant finish to any space with this pair of antique brass metal hearts.
Specifications
| Product Dimension: | 6" x 17.5"t each Additional Measurements 6" x 8.5"t without hanger. |
| Product Color: | Gold |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Antique Brass |
| Product SKU: | NNV1077K |
| Product UPC: | 8416281101208 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 2 pieces. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























