
Set of Two 27" Glass Honeycomb and Rose Gold Table Lamps By Homeroots
Brighten up your space with this pair of Glass Honeycomb and Rose Gold Table Lamps. The cylindrical shaped base features clear glass with a honeycomb design and rose gold/copper colored accents. A white tapered drum shaped shade is included to give these lamps the perfect look for your living room, bedroom, office or lounge. 26.5" x 13" x 13" each. Set of Two.
Specifications
| Product Dimensions: | 26.5" H x 13" W x 13" D |
| Product Color: | Copper |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 476134 |
| Product UPC: | 606114642220 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $221.41
-65%$221.41
$77.49More Images



Set of Two 27" Glass Honeycomb and Rose Gold Table Lamps By Homeroots
Brighten up your space with this pair of Glass Honeycomb and Rose Gold Table Lamps. The cylindrical shaped base features clear glass with a honeycomb design and rose gold/copper colored accents. A white tapered drum shaped shade is included to give these lamps the perfect look for your living room, bedroom, office or lounge. 26.5" x 13" x 13" each. Set of Two.
Specifications
| Product Dimensions: | 26.5" H x 13" W x 13" D |
| Product Color: | Copper |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 476134 |
| Product UPC: | 606114642220 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brighten up your space with this pair of Glass Honeycomb and Rose Gold Table Lamps. The cylindrical shaped base features clear glass with a honeycomb design and rose gold/copper colored accents. A white tapered drum shaped shade is included to give these lamps the perfect look for your living room, bedroom, office or lounge. 26.5" x 13" x 13" each. Set of Two.
Specifications
| Product Dimensions: | 26.5" H x 13" W x 13" D |
| Product Color: | Copper |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 476134 |
| Product UPC: | 606114642220 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























