
Set Of Three Tabletop River Rock Ghosts By Kalalou
Boo! These river rock ghosts are too cute to be creepy. Place them along your pathway or group them on a shelf for a Halloween display that is anything but ghoulish.
Specifications
| Product Dimensions: | Large: 4.5" x 5"t Medium: 4.5" x 3"t Small 4" x 2"t |
| Product Color: | Gray |
| Product Material: | River Rock |
| Product Finish: | Natural |
| Construction: | Handmade |
| Function: | Halloween Fall |
| Theme: | Holiday |
| Product SKU: | H4261K |
| Product UPC: | 841628100709 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Handcrafted by skilled artisans in Honduras. |
| Set includes 3 pieces. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $95.95
-65%$95.95
$33.58More Images


Set Of Three Tabletop River Rock Ghosts By Kalalou
Boo! These river rock ghosts are too cute to be creepy. Place them along your pathway or group them on a shelf for a Halloween display that is anything but ghoulish.
Specifications
| Product Dimensions: | Large: 4.5" x 5"t Medium: 4.5" x 3"t Small 4" x 2"t |
| Product Color: | Gray |
| Product Material: | River Rock |
| Product Finish: | Natural |
| Construction: | Handmade |
| Function: | Halloween Fall |
| Theme: | Holiday |
| Product SKU: | H4261K |
| Product UPC: | 841628100709 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Handcrafted by skilled artisans in Honduras. |
| Set includes 3 pieces. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Boo! These river rock ghosts are too cute to be creepy. Place them along your pathway or group them on a shelf for a Halloween display that is anything but ghoulish.
Specifications
| Product Dimensions: | Large: 4.5" x 5"t Medium: 4.5" x 3"t Small 4" x 2"t |
| Product Color: | Gray |
| Product Material: | River Rock |
| Product Finish: | Natural |
| Construction: | Handmade |
| Function: | Halloween Fall |
| Theme: | Holiday |
| Product SKU: | H4261K |
| Product UPC: | 841628100709 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Handcrafted by skilled artisans in Honduras. |
| Set includes 3 pieces. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























