
Set Of Three Metal Taper Candle Holders - Antique Brass #1 By Kalalou
Add this set of three copper candle holders to your mantle or tabletop for height and dimension. These taper candle holders add interest to your collections or stand out independently.
Specifications
| Product Type: | Candle Holders |
| Product Dimension: | 1.25" L x 2.5" W x 16" H |
| Product Color: | Gold |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Brass |
| Product Theme: | Transitional |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | NDE1484 |
| Product UPC: | 841628195552 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


Set Of Three Metal Taper Candle Holders - Antique Brass #1 By Kalalou
Add this set of three copper candle holders to your mantle or tabletop for height and dimension. These taper candle holders add interest to your collections or stand out independently.
Specifications
| Product Type: | Candle Holders |
| Product Dimension: | 1.25" L x 2.5" W x 16" H |
| Product Color: | Gold |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Brass |
| Product Theme: | Transitional |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | NDE1484 |
| Product UPC: | 841628195552 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add this set of three copper candle holders to your mantle or tabletop for height and dimension. These taper candle holders add interest to your collections or stand out independently.
Specifications
| Product Type: | Candle Holders |
| Product Dimension: | 1.25" L x 2.5" W x 16" H |
| Product Color: | Gold |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Brass |
| Product Theme: | Transitional |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | NDE1484 |
| Product UPC: | 841628195552 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























