
Set Of Three Forged Iron Horses By Kalalou
Grab this set of three horses made in India of forged iron. Three different sizes mean you can group or split them for different looks. These knobby-kneed fellows deserve a prime place on your shelves at home or in the stables.
Specifications
| Product Dimension: | 11" L x 4.5" W x 11.5" H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Forged Iron |
| Product Finish: | Matte |
| Product SKU: | NELE1006 |
| Product UPC: | 8416281103604 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 3 pieces. One each size. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images

Set Of Three Forged Iron Horses By Kalalou
Grab this set of three horses made in India of forged iron. Three different sizes mean you can group or split them for different looks. These knobby-kneed fellows deserve a prime place on your shelves at home or in the stables.
Specifications
| Product Dimension: | 11" L x 4.5" W x 11.5" H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Forged Iron |
| Product Finish: | Matte |
| Product SKU: | NELE1006 |
| Product UPC: | 8416281103604 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 3 pieces. One each size. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Grab this set of three horses made in India of forged iron. Three different sizes mean you can group or split them for different looks. These knobby-kneed fellows deserve a prime place on your shelves at home or in the stables.
Specifications
| Product Dimension: | 11" L x 4.5" W x 11.5" H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Forged Iron |
| Product Finish: | Matte |
| Product SKU: | NELE1006 |
| Product UPC: | 8416281103604 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 3 pieces. One each size. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























